UAB ELYMUS
     
UAB "Elymus"
Tel./faks. +370 5 265 00 85
 
   
 
 
  APIE MUS PASLAUGOS VISI PRODUKTAI PROCESŲ VALDYMAS JŪSŲ ATSILIEPIMAI
 
 
  2017 m. Rugsėjo 20 d.
 
 
     
  APIE KOMPANIJĄ
 
  KONTAKTAI
   
  PARTNERIAI
   
  ISO 9001:2008
   
  KOKYBĖS POLITIKA
   
 
APIE KOMPANIJĄ
 

Laboratorinės įrangos tiekimo ir aptarnavimo įmonė „Elymus“ įkurta 1993 metais yra viena pirmųjų šios srities įmonių Lietuvoje. Jau daugiau kaip 21 metus įmonė tiekia ir prižiūri aukštos kokybės įrangą mokslinio tyrimo, mokymo, pramonės, veterinarijos, gydymo, aplinkos apsaugos ir kitoms įstaigoms.

Mūsų veiklos sritis – visapusiškas techninių problemų sprendimas - apimantis kvalifikuotas konsultacijas, laboratorinės įrangos tiekimą, instaliavimą, aptarnavimą bei personalo apmokymą, taip pat įvairios paskirties diagnostinius testus.

Nuolat organizuojame mokomuosius seminarus, kurių metu pristatome naujas technologijas bei jų pritaikymo galimybes Lietuvoje.

Mūsų atstovaujamos įmonės gamintojos yra žinomos Vakarų Europos ir JAV kompanijos. Tiekiame tik pažangiausią šiuolaikinę laboratorinę įrangą, kuri patikimai veikia ir atitinka aukščiausius tarptautinius kokybės standartus. Ilgametė darbo patirtis yra svarbus kriterijus, leidžiantis kvalifikuotai ir operatyviai spręsti technines klientų problemas, o stabili įmonės veikla garantuoja ilgalaikį ir nuoseklų bendradarbiavimą. Mes džiaugiamės ir didžiuojamės gausėjančiais klientais, sėkmingai įgyvendintais ir įgyvendinamais projektais.

 Į viršų 

 
 
 
 


 
  Adresas: Suvalkų g. 5-1, LT-03106 Vilnius, Lietuva
Telefonas-faksas: +370 5 265 00 85
El. paštas: info@elymus.lt
Kaip mus rasti
  © 2005 ELYMUS
sprendimas:
 
         
UAB Comtechna
UAB Comtechna